1,5% podatku na rzecz PM10

1,5% podatku na rzecz PM10

DRODZY RODZICE I PRZYJACIELE PRZEDSZKOLA

należymy do
TORUŃSKIEGO STOWARZYSZENIA POMOCY SZKOLE,
które jest Organizacją Pożytku Publicznego, w związku z tym na rzecz naszej placówki można przekazać 1,5% podatku.

Dlatego, też pozwoliłam sobie zwrócić się do Państwa z serdeczną prośbą przekazania 1,5%  podatku na rzecz naszego przedszkola. Dzięki życzliwości ze strony Państwa, ludzi dobrej woli, możliwe jest pozyskanie środków finansowych wspierających edukację promującą alternatywne metody pedagogiczne  i wychowawcze oraz rozwijanie dziecięcych zainteresowań.

Półtora procenta – to niewiele. Jednak pomnożony przez wielu podatników daje dość znaczące kwoty wspomagające pracę przedszkola.

Chcąc przekazać 1,5% podatku na rzecz Przedszkola Miejskiego nr 10 w Toruniu przy ulicy Rydygiera 12,  należy w formularzu zeznania podatkowego wpisać:

Numer KRS:  0000121592                

Cel szczegółowy: Przedszkole Miejskie  nr 10 w Toruniu      

Mam nadzieję, że moja prośba o przekazanie 1,5% podatku na rzecz dzieci z NASZEGO PRZEDSZKOLA spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony. Zebrane w ten sposób pieniądze umożliwiają zakup atrakcyjnego sprzętu dydaktycznego dla NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW.

Jeśli jest to możliwe proszę o rozpropagowanie tej akcji wśród rodziny,  znajomych i przyjaciół oraz przekazanie im danych do wypełnienia deklaracji podatkowych.

 

Serdecznie dziękuję

dyrektor Anna Lewandowska