Podziękowania dla Rodziców

Drodzy Rodzice,

pragnę złożyć na Państwa ręce serdeczne podziękowanie za zaangażowanie w organizację i przebieg Kiermaszu Bożonarodzeniowego. PO RAZ KOLEJNY WSPARLI PAŃSTWO NASZĄ INICJATYWĘ. Dziękuję. Czujemy się jednością. Byliśmy razem po to, by dzieci mogły poczuć atmosferę Świąt i docenić radość rodzinnego tworzenia świątecznych dekoracji.

Jestem pełna podziwu dla Państwa pomysłowości, talentów plastycznych i pracowitości. Dziękuję za rodzinne warsztaty, cudne ozdoby i świąteczne upominki, za wszystkie rękodzieła i materiały potrzebne do wykonania stroików.

Dziękuję zarówno twórcom, jak i szczodrym nabywcom dekoracji świątecznych. Wspólne przygotowanie kiermaszu pozwoliło kultywować tradycję Świąt Bożego Narodzenia, ale i dało świadomość BYCIA RAZEM w budowaniu poczucia bezpieczeństwa i wspólnoty.

Wszystkim Rodzicom, Dzieciom, Nauczycielom dziękuję za Wasze wielkie zaangażowanie, pomoc i serce!

Wspólnie uzbieraliśmy 2 392,31 złotych. Pozyskane środki zasilają konto Rady Rodziców i już niebawem będziemy podejmować decyzję, co uda się sfinansować z tego budżetu.

Z wyrazami uznania

Anna Lewandowska