Podziękowania dla Rady Rodziców

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, a każdy moment poświęcony na wspólne tworzenie świątecznych ozdób, potęguje ten klimat. Jestem pewna, że Świąteczne przygotowania w naszej wspólnocie przedszkolnej już zawsze będą tworzyć niepowtarzalną atmosferę.

Składamy serdeczne podziękowanie działającej w naszym przedszkolu RADZIE RODZICÓW, za pomoc w organizacji przebiegu Kiermaszu Bożonarodzeniowego w dniach od 28.11. do 01.12.2023r. Dzięki Państwa życzliwości dla nas i tego, co wspólnie robimy stał się wyjątkowym wydarzeniem, gdyż łączył wiele osób w jego współtworzenie i wywołał bardzo pozytywny odbiór wśród społeczności przedszkolnej.

Szczególne podziękowanie składam na ręce Przewodniczącej RR – Pani Sylwii Kruszyńskiej za czas, pracę i serce w jego przygotowanie.

Z wyrazami uznania

Anna Lewandowska