Współpraca rodziców

Wiemy dobrze, że przedszkole, choć nazywane „drugim domem”, nie jest dla dzieci jednak najważniejsze. Dlatego też staramy się wspierać rodziców w ich codziennych staraniach, w ich codziennym odkrywaniu. Tylko dążąc razem w jednym kierunku, w atmosferze życzliwości i współpracy, możemy pomóc naszym małym, często zagubionym, indywidualistom!

Rodzice w przedszkolu skorzystać mogą z różnorodnych warsztatów wspomagających wychowanie dzieci, swoje spostrzeżenia czy problemy dotyczące dziecka i wychowania konsultują również z nauczycielami podczas rozmów indywidualnych. Wielu rodziców włącza się w życie przedszkola, pomaga przy organizowaniu wycieczek, uroczystości, festynów. Aktywnie działa Rada Rodziców.

W roku 2010 swoją działalność zainicjował Teatr Rodziców pod nazwą „Niesforna Grupa Złotego Buta”. Teatr przygotował przedstawienie pt. „Kopciuszek”, jako prezent-niespodziankę dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Radości i podziwu ze strony dzieci nie było końca!
A ile uciechy z tego mieli sami rodzice!

Wrzesień:
Zebranie ogólne i grupowe

Październik:
Pasowanie dzieci 3 letnich na przedszkolaka
Zebrania grupowe

Listopad:
Spotkanie z psychologiem i pedagogiem na temat gotowości szkolnej dziecka 5 i 6 letniego
Zajęcia otwarte dla rodziców

Grudzień: