Zebranie dla rodziców dzieci NOWOPRZYJĘTYCH

INFORMACJA DLA RODZICÓW,

KTÓRYCH DZIECI ZOSTAŁY PRZYJĘTE

W TEGOROCZNEJ REKRUTACJI (rok szkolny 2024/2025).

Dyrektor Przedszkola nr 10 zaprasza na zebrania organizacyjne Rodziców dzieci, które od 1 września 2024r. rozpoczną swoją edukację w przedszkolu.

Dziękujemy za wybranie naszej placówki. Zapewniamy, że będziemy dążyć do tego, aby stworzyć warunki do rozwijania twórczości, umiejętności, kształtowania samodzielności, uniwersalnych wartości i wszechstronnego rozwoju osobowości Państwa dziecka.

Zebrania organizacyjne odbędzie się 24 czerwca 2024r. o godzinie 16.30 w głównym budynku Przedszkola przy ulicy Ludwika Rydygiera 12.

W trakcie spotkania:

• omówimy harmonogram spotkań w ramach adaptacji dzieci nowoprzyjętych
  • przedstawimy organizację pracy przedszkola
  • przedstawimy sprawy związane z odpłatnością za wyżywienie i rzeczywisty pobyt dziecka w przedszkolu
  • przyjmować będziemy dokumenty (deklaracje korzystania z edukacji przedszkolnej, zgody i oświadczenia, upoważnienia itp.)

Ponieważ zebranie dotyczy ważnych spraw organizacyjnych prosimy o przybycie na nie bez dzieci.

Anna Lewandowska Dyrektor PM 10

wraz z kadrą pedagogiczną