PODZIĘKOWANIE

„Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dziecka uśmiech i zadowolenie jest bezcenne. Wsparcie ze strony RODZICÓW, życzliwość, praca na rzecz przedszkola, akceptacja planów i zamierzeń to ogromna pomoc w kształceniu i wychowaniu naszych dzieci.”

W imieniu Społeczności Przedszkola Miejskiego nr 10 w Toruniu, serdecznie dziękuję za pełną serca pracę na rzecz Przedszkola, za pomoc, wsparcie i osobiste zaangażowanie w jesienne sadzenie krzewów, bylin oraz kwiatów cebulowych w naszym przedszkolnym ogródku.

Wspólnymi siłami wykonaliśmy aranżację zieleni ogrodu przedszkolnego, która upiększyła teren, pozwoli również dzieciom na obserwację roślin w różnych porach roku w bezpośrednim obcowaniu z przyrodą. Akcja miała inspirować dzieci do troski o środowisko naturalne, a także o dbanie o otoczenie przedszkola.

Dziękujemy, że odpowiedzieliście Państwo na nasz apel i wzięliście udział w naszej piątkowej akcji. Dziękujemy, że zechcieliście przyjść i poświęcić swój czas. Jest nam bardzo miło.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Dyrektor Anna Lewandowska

wraz z Pracownikami