Co nas czeka w maju?

Co nas jeszcze czeka w maju?

⇒ 9 maja godz. 10.00 BIAŁO-CZERWONY POKAZ MODY.

⇒ „BIAŁO CZERWONE MOTYLE” przedszkolny konkurs plastyczny.

⇒ W czwartek 19 maja, o godz. 9.30,  dzieci wezmą udział w muzycznej zabawie na terenie ogrodu przedszkolnego z udziałem aktorów z Teatru Magmowcy.

„Rajskie ptaki” to spektakl, który zapewni dzieciom świetną rozrywkę, a różnorodne zabawy muzyczne i konkurencje sportowe zachęcą przedszkolaków do aktywnego udziału
w tej plenerowej sztuce.

Spektakl z funduszu Rady Rodziców.

⇒ W poniedziałek 23 maja gościmy w przedszkolu aktorów z Teatru Vaśka z przedstawieniem pt. „Trzy życzenia złotej rybki”.

Ten komediowy spektakl łączy w sobie oryginalną muzykę szantową z dużą dawką humoru oraz grę lalek – cieni. Głównemu bohaterowi towarzyszy Złota Rybka, która o dziwo nie spełnia życzeń. Zaskakujące jest to, że nasz bohater będzie musiał spełnić trzy żądania Złotej Rybki. Czy to się uda? Przekonamy się niebawem.

Przedstawienie z funduszu Rady Rodziców.