Co nas czeka w kwietniu?

Co nas jeszcze czeka w kwietniu?

⇒ W piątek 15 kwietnia odbędą się w przedszkolu zajęcia edukacyjne z cyklu „Bezpieczny przedszkolak” z udziałem Straży Miejskiej.

W czasie zajęć „Czy wolno bawić mi się z tym psem?” dzieci znajdą odpowiedź na to pytanie oraz dowiedzą się jak należy się zachować w kontakcie z przypadkowo spotkanym zwierzakiem.

W piątek 22 kwietnia odwiedzi nas Teatr Vaška z przedstawieniem „Trzy życzenia Złotej Rybki”.

⇒ W środę 27 kwietnia chcemy uczcić Dzień Ziemi.

W tym dniu organizujemy na terenie ogrodu przedszkolnego Happening. Działanie to ma zachęcić dzieci do poszerzania wiedzy na tematy ekologiczne, takie jak umiejętność obserwacji świata oraz dbałość o środowisko naturalne na naszej planecie. Podsumowaniem tego święta będzie przedstawienie przygotowane przez dzieci z grupy SMERFY pt. „Ziemię chronimy – kwiaty sadzimy”.

⇒ Dzieci z grup ZAJĄCZKI, SMERFY, ZUCHY i KRASNALE wezmą udział w  zajęciach edukacyjnych w bibliotece, zorganizowanych we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną Książnica Kopernikańska Filia Nr 14. Tematyka zajęć nawiązuje do sprzątania świata, segregacji śmieci oraz obchodów Dnia Ziemi.

Harmonogram zajęć:
25.04.2022. godz. 9.30 ZUCHY
26.04.2022. godz. 9.30 SMERFY
28.04.2022. godz. 9.30 KRASNALE
29.04.2022. godz. 9.30 ZAJĄCZKI

Zajęcia dla dzieci z grup KURCZAKI i PSZCZÓŁKI odbędą się w późniejszym terminie.