Przerwa wakacyjna

Przerwa wakacyjna zaplanowana jest w okresie 26.07.2021 r. – 8.08.2021 r., w tym czasie przedszkole jest zamknięte i nie ma możliwości korzystania z przedszkoli zastępczych.

Prosimy o pisemne zadeklarowanie chęci skorzystania z usług przedszkola w okresie wakacyjnym. Deklarację można pobrać TUTAJ: deklaracja wakacje 2021 i wypełnioną oddać Paniom dyżurującym przy drzwiach wejściowych.
Ze względu na konieczność udzielenia urlopów wypoczynkowych nauczycielom i pracownikom obsługi, prosimy o przemyślane deklarowanie pobytu dziecka w przedszkolu, umożliwi to sprawną organizację pracy i planowanie żywienia.
W pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski obojga rodziców pracujących.Bardzo prosimy o bieżące zgłaszanie ewentualnych rezygnacji z korzystania z przedszkola w okresie wakacyjnym.