Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

1. 20.02.2021 godz. 10:00-14:00 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Toruniu zaprasza rodziców na indywidualne  konsultacje ze specjalistami poradni.

Konsultacje mają na celu omówienie wątpliwości dotyczących funkcjonowania dziecka, wsparcie rodziców oraz udzielenie porad dotyczących:

• mutyzmu
  • problemów emocjonalnych dzieci i młodzieży
  • zaburzeń integracji sensorycznej
  • trudności w nauce matematyki
  • trudności w nauce czytania i pisania
  • gotowości szkolnej

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie się na spotkanie. Konsultacje odbędą się na terenie poradni (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 6) o umówionej godzinie. Przed spotkaniem trzeba będzie uzupełnić ankietę epidemiologiczną.

Rejestracja telefoniczna od 8.02 do 17.02.2021 r
tel. stacjonarny  56 622 46 17, 56 648 10 41
tel. mobilny 798 855 963

Alina Jaworska